Auto remonts, apkope

Drukāt
Banner 1050x80

ReCar X, SIA, autoserviss Pļavnieki

Piedrujas 28, Rīga, LV-1073
diagnostika, pārbaude, apkope , remonts . Kvalitatīvs mašīnas remonts . Bamperu, buferu, ritošās daļas remonts . Zobsiksnas maiņa.

Silavas Servisa Centrs, SIA, Autoserviss

Institūta 2, Salaspils, Salaspils n., LV-2169
Auto servisa pakalpojumi: ✓ Auto remonts apkope ✓ Riepu montāža, balansēšana, remonts ✓ Ritošās daļas pārbaude, remonts ✓ Bremžu diagnostika, remonts ✓ Savirzes regulēšana ✓ Metināšanas darbi ✓ Motoru, dīzeļmotoru remonts ✓ Zobsiksnas maiņa ✓ Lukturu regulēšana ✓ Mikroautobusu remonts ✓ Nodrošina ar rezerves daļām ✓ Bremžu pārbaude uz stenda

Auto KS, SIA, Autoserviss

Brandeļi, "Brandelītis" , Kocēnu pagasts, Valmieras nov. LV-4220
Apraksts:

Profesionāla pretkorozijas apstrāde ar zviedru iekārtām un materiāliem. Mašīnas apakšējās daļas plastmasas detaļu noņemšana, rūpīga mazgāšana, žāvēšana. Mašīnas aplīmēšana, apstrāde ar pretkorozijas ķīmiju, plastmasas detaļu salikšana. Darba apjoms no 2 līdz 3 dienām. Garantija.

Avocar, SIA

Ropaži, "Kurši", -5, Ropažu pagasts, Ropažu nov. LV-2135
Apraksts: Uzņēmums "Avocar" piedāvā pretrūsas apstrādi, atsāļošanu, bituma noņemšana, virsbūves un lukturu pulēšana, vējstiklu un virsbūves nano apstrāde. Profesionāli auto kopšanas līdzekļi Krown. Krown - uztur, aizsargā, saglabā.

Avocar, SIA, Autoserviss

Ciemupe, Daugavpils 5, Ogresgala pagasts, Ogres nov. LV-5041
Apraksts:

Uzņēmums "Avocar" piedāvā pretrūsas apstrādi, atsāļošanu, bituma noņemšana, virsbūves un lukturu pulēšana, vējstiklu un virsbūves nano apstrāde. Autokondicionieru uzpilde. Profesionāli auto kopšanas līdzekļi Krown. Krown - uztur, aizsargā, saglabā.

JKR Autocentrs, SIA

Gaides 8, Valmiera LV-4201
Apraksts:

JKR Autocentrs piedāvā:

✓ Auto diagnostiku; ✓ Dzinēja, piekares un bremžu remonts; ✓ Apkopes; Savirzes regulēšana; ✓ Riepu montāža un balansēšana; ✓ Rezerves daļu mazumtirdzniecība; ✓ Metināšana.

VRR auto, SIA, Autoserviss

Turpinām strādāt klātienē!
Skārduciems, "Burkānu pagrabs", Babītes p., Mārupes n., LV-2107
Apraksts: Vecvagara autoserviss!

Saules serviss, SIA

Ērgļi, Saules 6, Ērgļu p., Madonas n., LV-4840
Riepas, akumulatori, apkope , detaļas, virsbūves diagnostika. Auto rezerves daļas un piederumi; ražošana, tirdzniecība. serviss, autoserviss, autoserviss Ērgļos, auto

RBI autoserviss, SIA

Brandeļi, "Brandelītis", Kocēnu p., Valmieras n., LV-4220
Apraksts: Visu veidu automobiļu remonts un apkope. Automobiļu sagatavošana TA. Riepu tirdzniecība. Kondicionieru uzpilde.

Auto Profs 1, SIA, autoserviss Tukumā, kondicionieru uzpilde, diagnostika

Kandavas 17, Tukums, Tukuma nov. LV-3101
Apraksts: Auto Profs veiksmīgi turpina attīstību kā lielisks autoserviss Tukumā, kas ar individuālu attieksmi un augstu atbildības sajūtu apkalpo juridiskās un privātpersonas. Augsto līmeni nodrošina kvalificēts tehniskais personāls, kas vienmēr ir gatavs veltīt īpašu uzmanību Jums un Jūsu automašīnas apkalpošanai. Tieši mūsu individuālās pieejas un kvalitatīvi padarītā darba rezultātā pāris gadu laikā ir izveidojies plašs pastāvīgo klientu loks. Auto remonts, apkope, serviss, rezerves daļas autoserviss, mikroautobusu, busu remonts Tukumā. Auto remonts, apkope, serviss, rezerves daļas autoserviss, mikroautobusu, busu remonts Tukumā.

MCS serviss, SIA, autoveikals - autoserviss, auto noma

Kuldīgas 90, Saldus LV-3801
Apraksts:

MCS autoserviss, autoveikals, auto noma, auto eļļas Saldū.

Ameira, SIA, Autoserviss

Atlantijas 69, Rīga LV-1015
Apraksts:

Autoserviss "Ameira" Latvijā darbojas vairāk nekā 20 gadus un ir uzkrājis lielu pieredzi visu veidu vieglo, apvidus un minivenu automašīnu remontā.

Piedāvājam ekskluzīvas, kā arī antīko Amerikas auto detaļas: JEEP, CHRYSLER, Hummer, Cadillac, LINCOLN, Chevrolet, FORD USA, Dodge un citu auto marku rezerves daļas.

Sinhro-C, SIA, Autoserviss, Rezerves daļas Cēsīs

Vilku 1, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Pakalpojumi: Auto akumulatori Cēsīs, Vidzemē ✓ Piedāvājam labākās kvalitātes akumulatorus benzīna un dīzeļdzinējiem Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Valkā, Siguldā, Smiltenē un Vidzemē. Auto rezerves daļas ✓ Auto rezerves daļas ritošajai daļai un virsbūvei visa veida automašīnām, Audi, VW, Ford, BMW, MB, Mazda, Fiat, Toyota, Lexus, Škoda, Subaru, Nissan, Peugeot, Citroen, Lancia, Honda automašīnām.

Kurland Auto, SIA, Autoserviss - veikals Talsos

Zvirgzdi, "Rietumi", Laidzes p., Talsu n., LV-3201
Apraksts: Kurland auto ir autoserviss Talsos, kas piedāvā plašu klāstu ar auto remonta un apkopes pakalpojumiem. Mēs nodrošinam visus servisus - no virsbūves darbiem līdz dzinēja remontam. Mūsu speciālisti detalizēti konsultēs Jūs par visiem jautājumiem, kas attiecas uz Jūsu automobiļa remontu un apkopi, kā arī piemeklēs Jums vispieņemamāko cenu remonta darbiem un rezerves daļām un piemēros patīkamu draugu atlaidi. Mēs saskaņosim ar Jums ērtāko autocentra apmeklējuma laiku un personīgi sagaidīsim Jūs mūsu servisā. Piedāvājam arī autoevakuatora pakalpojumus Talsos un apkārtnē. Mēs informēsim Jūs un saskaņosim ar Jums visus jautājumus, kuri radīsies remonta vai apkopes procesa gaitā, kā arī paziņosim Jums par darbu izpildes noslēgšanu un saskaņosim ar Jums laiku, kad Jums būs ērti saņemt automobili.

Evert auto, SIA, Autoserviss Tukumā

Spartaka 1, Tukums LV-3101
Apraksts: Auto remonts, serviss, elektriķis, autoremonts, autoserviss Tukumā, Tukums.

Dambis Serviss, SIA, Autoserviss

Turpinām strādāt klātienē!
Ganību dambis 24, Rīga, LV-1005
Apraksts: Uzņēmuma klientu apkalpošanas standarts ir individuāla pieeja katram klientam, laipna un godīga attieksme, elastīgs darba laiks un konkurētspējīgas cenas. Rūpējamies, lai katrs klients būtu apmierināts! Transfēra pakalpojumi.

DZ Automeistars, SIA, Riepu serviss

Lietuvas šoseja 5, Jelgava LV-3001
Autoservisa pakalpojumi:: ✓ radiatoru noņemšana/uzstādīšana ✓ sūkņu maiņa ✓ termostata maiņa ✓ dzesēšanas šķidruma maiņa ✓ dzinēju un ātrumkārbu maiņa ✓ siksnu pievada, zobsiksnas maiņa ✓ aizdedzes sistēmas sveču maiņa ✓ dzinēja galvas blīves maiņa ✓ sajūga komplekta maiņa ✓ auto sagatavošana tehniskajai apskatei ✓ auto diagnostika ✓ palīdzība uz ceļa Jelgavas robežās

Green Garage, SIA, autoserviss

Ozolnieki, Saules 2, Ozolnieku p., Jelgavas n., LV-3018
Apraksts: Autoserviss Ozolniekos.

SLB, SIA, Auto darbnīca

Dzirnavu 7c, Gulbene, Gulbenes n., LV-4401
Kondicionieri, kondicionieru uzpilde, remonts , diagnostika, lukturu regulēšana, auto diagnostika, kondicionieru sistēmas pildīšana, uzpildīšana, ritošās daļas remonts , auto sagatavošana tehniskajai apskatei, metāla

AB Buss, SIA, Autoserviss

Patversmes 11, Valmiera LV-4201
Apraksts: Autoservisa pakalpojumi Valmierā: remonts vieglajām automašīnām, mikroautobusiem, motocikliem, piekabēm un treileriem. Kravas/Mikroautobusu pārvadājumi, noma. Tehniskā palīdzība uz ceļa. Autoevakuācija Latvijā, kā arī Baltijas teritorijā.

Autoservisi un auto apkopes stacijas nodrošina elektronikas un ritošās daļas diagnostiku un remontu, virsbūves un bremžu sistēmas remontu, auto krāsošanu, auto papildaprīkojuma uzstādīšanu, kondicionēšanas sistēmu apkopi.